نمایندگی اسنوا در مشهد

تعمیر یخچال اسنوا در مشهد

یخچال‌های اسنوا در انواع مدل‌های ساید بای ساید، دوقلو، تک‌درب و یخچال با فریزر پایین و یا فریزر بالا تولید و عرضه می‌شوند. با وجود اینکه این یخچال‌ها کیفیت خوب و طول عمر بالایی دارند با گذشت زمان ممکن است خراب شوند. وقتی با مشکلات یخچال اسنوا مواجه شدید باید دقیقاً علت درست کار نکردن دستگاه را پیدا کنید. در یخچال‌های اسنوا هرگونه مشکل و اختلال با سنسورهای تعبیه شده تشخیص داده شده و روی صفحه نمایشگر ظاهر می‌شود. قبل از اینکه با تعمیرکار یا نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در مشهد تماس بگیرید بهتر است این مقاله را تا انتها دنبال کنید. در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا تمامی ارورهای یخچال اسنوا را بررسی نموده و راه‌های تعمیر آن را به شما معرفی ‌کنیم. با ماه همراه باشید.
اروهای مدل‌های مختلف یخچال اسنوا‌
تعمیر یخچال و ساید بای ساید اسنوا در مشهد
در ادامه این مقاله به انواع ارورهای یخچال‌های مختلف اسنوا می‌پردازیم.

تعمیر یخچال اسنوا در منزلکیان سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در مشهد می باشد. تعمیرکاران این مجموعه با بهره گیری از نیروهای متخصص تعمیر یخچال اسنوا آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی یخچال در منزل شما با بهترین کیفیت و کمترین هزینه است.

در ادامه به مشکلاتی که برای انواع یخچال اسنوا در مدل های مختلف سری S ، دو قلو، ساید بای ساید، فریزر پایین و فریزر بالا رخ میدهد می پردازیم و نحوه عیب یابی و تعمیر این نوع یخچال را توضیح خواهیم داد .

با ما همراه باشید.فهرست مشکلات تعمیر یخچال فریزر اسنوا :

چرا یخچال اسنوا سرد نمی کند؟
علت کار نکردن یخ ساز چیست ؟
علت یخ زدگی غذای داخل کشوهای یخچال اسنوا چیست ؟
چرا صدای یخچال اسنوا زیاد است ؟
علت دائمی کار کردن یخچال فریزر اسنوا چیست ؟
علت وجود آب یا رطوبت در یخچال های اسنوا ؟
علت بسته نشدن درب یخچال چیست ؟
چرا یخچال اسنوا سرد نمی کند؟عوامل زیادی در سرد نشدن یخچال وجود دارد که به ترتیت آنها را بررسی می کنیم.

دمای یخچال را در قسمت تنظیمات بررسی کنید .
موانع گردش هوای داخل یخچال را برطرف کنید. در داخل یخچال دریچه هایی برای گردش هوا وجود دارد که در صورتی که مواد غذایی حجیم و بیش از حد ظرفیت یخچال قرار دهیم مانع این گردش هوا خواهیم شد.
از بسته بودن کامل درب یخچال اطمینان حاصل کنید، ممکن است لاستیک درب یخچال شل شده یا پاره شده باشد که این امر باعث انتقال گرما به داخل یخچال اسنوا شما می گردد .
در صورتی که مشکل حل نشد باید با تعمیرکار تخصصی اسنوا در مشهد تماس بگیرید تا در محل شما حاضر شده و عواملی از جمله کمبود گاز، مشکل موتور، معیوب بودن فن کندانسور، خرابی فن اواپراتور، خرابی دمپر هوا و… را بررسی کند.
علت کار نکردن یخ ساز چیست؟ابتدا مسیر ورود آب تا پشت یخچال را بررسی کنید. فیلتر را نیز بررسی نمایید چرا که به صورت استاندارد هر 6 ماه یکبار باید تعویض شود، عوامل تخصصی دیگری در کار نکردن یخ ساز اسنوا وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم :

معیوب بودن برد یخچال اسنوا که فرمان آب گیری و یخسازی را ارسال می کند .
هر ایرادی که مربوط به برودت یخچال شود باعث می شود سرما به حد نصاب نرسیده و یخ ساز کار نکند.
خرابی سنسور قالب که فرمان را به برد ارسال نمی کند .
معیوب بودن صفحه نمایشگر یخچال اسنوا، یعنی شما دستور یخ ساز را می دهید ولی تغییر حالت نمی دهد.
بیرون ریز یخ ساز خراب است، یعنی یخ توسط یخ ساز ساخته می شود ولی مخزن، یخ را بیرون نمی ریزد که مشکل از موتور چرخان یخساز می باشد.

علت یخ زدگی غذای داخل کشوهای یخچال اسنوا چیست؟در این حالت ممکن است درجه یخچال در حالت خیلی سرد تنظیم شده باشد و یا مواد غذایی دارای آب زیاد را در کشوی یخچال گذاشته اید برای رفع مشکل مواد غذایی را جابجا کنید (سردترین جای یخچال کشو آن است)
چرا صدای یخچال اسنوا زیاد است؟باید دقت داشته باشید که وقتی یخچال روشن می شود و کمپپرسور شروع به کار میکند صدای زیادتری تولید شده و این حالت عادی است.

اما برخی مواقع صدا به علت لرزش می باشد که در این صورت برای حل مشکل از محکم و تراز بودن زمین اطمینان حاصل کنید و اشیا زیر آن را بردارید. همچنین ممکن است یخچال در تماس با دیوار یا کابینت باشد که باید فاصله آنرا رعایت کنید .

در غیر این صورت ممکن است از قسمت های دیگر یخچال باشد که توصیه می شود در صورتی که تخصصی ندارید با تعمیرکار مربوطه تماس حاصل فرمایید .
علت دائمی کار کردن یخچال فریزر اسنوا چیست؟برای عیب یابی و تعمیر یخچال خود موارد زیر را ترجیحا با کمک یک تعممیرکار بررسی نمایید :

هوای پیرامون یخچال گرم است.
مواد غذایی داغ داخل یخچال قرار داده اید.
درب یخچال دائما باز و بسته می شود و یا مدت طولانی باز مانده است.
درب یخچال به صورت کامل بسته نمی شود و کمی باز می ماند.
نوار لاستیکی دور یخچال پوسیده شده و شکل ظاهری خود را از دست داده است.
گاز یخچال تمام شده است.
فن یخچال از کار افتاده و به درستی کار نمی کند.
فاصله یخچال با دیوار خیلی کم است که باعث می شود هوا به راحتی نچرخد.
علت وجود آب یا رطوبت در یخچال های اسنوا؟معمولا زمانی که مسیر تخیله آب گرفته شود این مشکل به وجود می آید که در اینصورت لوله تخیله آب را بیاد بررسی کرد که دچار گرفتگی نشده باشد. دقت کنید که اگر این مشکل را جدی نگیرید به مرور زمان یخچال فریزر شما دچار پوسیدگی می شود.
عیب یابی آب سرد کن یخچال فریزر اسنوا؟در صورتی که آب سردکن یخچال اسنوا شما کار نمی کند موارد زیر را بررسی کنید :

فیلتر آب یخچال خود را بررسی کنید، توصیه میشود هر 6 ماه یکبار این فیلتر تعوض شود. همچنین خرابی فیلتر دستگاه باعث کاهش آب خروجی از دستگاه می شود.
اگه آب وارد محفظه دستگاه نمی شود به احتمال زیاد شیر ورودی آن دچار مشکل شده است.
در صورتی که مشکل حل نشد با تعمیرکار متخصص یخچال اسنوا تماس بگیرید.
علت بسته نشدن درب یخچال چیست؟عوامل زیادی در بسته نشدن درب یخچال اسنوا شما وجود دارند که در ادامه انها را بررسی میکنیم :

ممکن است مواد غذایی باعث بسته نشدن درب یخچال شود.
وقتی یک درب محکم بسته می شود احتمال این وجود دارد که درب دیگر کمی باز بماند.
تراز بودن یخچال را بررسی کنید.
بررسی کنید که یخچال با دیوار یا کابینت تماس نداشته باشد .
ممکن است درب یخچال بر اثر جابجایی و یا ضربه از حالت تراز خود خارج شده باشد.
لاستیک دور یخچال پوسیده و یا پاره شده باشد.

ارورهای یخچال اسنوا مدل کمبی 676
ارور F1

ارور F1 یخچال اسنوا نشان می‌دهد که به دلیل یخ‌ زدن اواپراتور یخچال سرد نمی‌شود. وقتی لاستیک دور درب یخچال فرسوده و خراب شده باشد درب یخچال را زیاد باز و بسته کنید، دمای یخچال را اشتباه تنظیم کنید و کویل‌های کندانسور کثیف باشند اواپراتور و کویل‌های پشت یخچال یخ خواهند زد.

برای اینکه این ارور دیگر روی صفحه ظاهر نشود عواملی چون نشت کردن گاز، خراب بودن سیستم دیفراست، قطعی سیم برق کمپرسور و یا خرابی کمرسور را بررسی کنید و در صورت هرگونه خرابی و نقص به مشکل رسیدگی کنید.

ارور F2و F3

ارور F2 نشان می‌دهد که سنسور فریزر خراب و یا آسیب دیده است و ارور F3 نیز نشان می‌دهد که سنسور یخچال اسنوا خراب شده است. برای حل این مشکل از یک متخصص فنی تعمیر یخچال اسنوا در مشهد کمک بگیرید. متخصص ابتدا سوکت سنسورها را بررسی و در صورت خرابی آن را تعویض می‌کند. در صورتی که سوکت سنسور مشکلی نداشت متخصص فنی برد الکترونیکی نیز بررسی کرده و در صورت آسیب‌دید‌گی و قابل تعمیر نبودن آن را عوض می‌کند.

ارور F4

این ارور ناشی از خرابی در سنسور دیفراست دستگاه است. در صورت مشاهده این ارور سوکت سنسور را چک کنید و اگر قطعه سنسور و یا برد کنترل یخچال آسیب دیده بود آن‌ را با کمک یک تعمیرکار تعویض کنید.

نمایندگی اسنوا در مشهد

ارور F5

وقتی ارور F5 روی نمایشگر یخچال اسنوا ظاهر شود عملکرد نامناسب سیستم دیفراست یخچال و اشکال و نقصی در المنت را نشان می‌دهد. قطع شدن المنت می‌تواند علت این ارور باشد. در هر صورت، المنت و سیستم دبفراست را بررسی کرده و در صورت لزوم این قطعه را تعویض کنید.

ارور F6

خراب شدن آی سی (IC) حافظه اپروم دستگاه علت اصلی نمایش این ارور است. برای اینکه این ارور از بین برود برد کنترلی دستگاه را تعویض کنید. از آنجایی که این کار به تخصص بالایی نیاز دارد تعویض این قطعه را تنها به یک تعمیرکار حرفه‌ای تعمیر یخچال اسنوا در مشهد بسپارید.

ارور F7 و F8

وقتی فن یخچال خراب شده باشد ارور F7 و وقتی ایراد و خرابی از فن فریزر اسنوا باشد ارور F8 روی صفحه نمایان می‌شود. اگر به دنبال برطرف کردن این ارور هستید همه سیم پیچی‌ها و همه قسمت‌ها فن را ارزیابی کنید و در صورت آسیب‌دیدگی این قطعه‌ها را عوض کنید.

ارور F9

خراب شدن قطعه هیتر المنت فریزر علت اصلی نمایش ارور F9در یخچال اسنوا است. برای حل این مشکل از یک سرویسکار فنی تعمیر یخچال در مشهد کمک بگیرید.

ارور FA

هرگونه نقص و خرابی هیتر المنت یخچال باعث نمایش این ارور روی صقحه نماشگر می‌شود. با تعویض این قطعه به دست یک متخصص ماهر و زبده این ارور برطرف می‌شود.

ارور FB

وقتی آی‌سی برد الکترونیک اصلی یخچال اسنوا خراب شده باشد این ارور را روی صفحه نمایشگر می‌بینید. تعمیر و تعویض این قطعه کار افراد معمولی نیست و تنها متخصصان تعمیر یخچال اسنوا در مشهد می‌توانند کار تعمیر و تعویض این قطعه را انجام دهند.
ارورهای H و H1

گرم بودن یخچال عامل اصلی ظاهر شدن ارور H1 و گرم بودن فریزر یخچال علت اصلی نمایش ارور H است. وقتی دمای یخچال اسنوا از ۱۸ درجه فراتر رفته باشد ارور H ظاهر شده و درصورتی که دمای فریزر از 9 درجه بیشتر باشد ارور H1 نمایش داده شده و از یخچال خود صدای بوق‌مانندی نیز می‌شنوید. در هر دو ارور وقتی گاز موتور کم باشد و یا هیچ گازی در موتور یخچال موجود نباشد باید نسبت به شارژ مجدد گاز اقدام کنید.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که در مدل‌های جدید یخچال‌های اسنوا از حرف Er به جای حرف F استفاده شده است؛ برای مثال به جای ارور F01 ارور ER01 روی نمایشگر نشان داده می‌شود.
ارورهای یخچال اسنوا مدل 920

ارور E1

وقتی این ارور ظاهر می‌شود که سنسور محیط فریزر یخچال خراب شده و یا اتصالات آن دچار قطعی شده باشند. برای تعمیر این قطعه به نمایندگی‌های مجاز تعمیر یخچال اسنوا در مشهد مراجعه کنید.

ارور E4

خراب شدن سنسور اواپراتور و قطعی اتصالات سنسور اواپراتور عامل بروز این خطا است. اتصالات سنسور و همچنی خود سنسور را بررسی کرده و در صورت لزوم سنسور یا برد الکترونیک را تعویض کنید.

ارور H6

فن فریزر یخچال خراب شده و یا اتصالات آن مختل شده است. با تغییر دادن دور فن می‌توانید مشکل را برطرف کنید. اگر مشکل رفع نشد بهتر است که یخچال خود را از برق کشیده و خاموش کنید؛ چون وقتی که یخبچال در این وضعیت روشن باشد باعث شکستگی صفحه توزیع و یخ‌زدگی اوپراتور می‌شود.

ارور E7

وقتی ین ارور ظاهر شود از خراب بودن کمپرسور و یا مختل شدن اتصالات آن خبر می‌دهد. تعمیرکار مراکز تعمیرکات یخچال اسنوا ابتدا هرگونه مشکل و اختلال در اتصالات کمپرسور و کمپرسور را بررسی و مشکلات قطعی و اتصال را برطرف و در صورت قابل تعمیر نبود کمپرسور آن را تعویض می‌کنند.

ارور E9

از کار افتادن هیتر یا قطع شدن اتصال برق اوپراتور، آبریزر اوپراتور و ترموفیوز از دلایلی است که این ارور روی صفحه نشان داده می‌شود. برای رفع این ارور با نمایندگی‌های مجاز تعمیر یخچال اسنوا در مشهد تماس بگیرید.

ارور E10

وقتی سنسور محیطی بیرونی یخچال اسنوا دچار نقص و اختلال شده باشد و یا در اتصالات آن قطعی رخ بدهد این ارور نمایان می‌شود. اتصالات سیمی سنسور و خود سنسور را مورد بررسی قرار داده و اگر کاملا خراب شده بود نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

ارور E11

وقتی سنسورفن کندانسور اسنوا دچار اختلال شده باشد و یا در اتصالات آن قطعی رخ داده باشد این ارور ظاهر می‌شود. برای رفع این ارور سنسور فن کندانسور را بررسی کرده و اگر خراب شده و قابل تعمیر نبود این قطعه را عوض کنید.
تعمیر یخچال اسنوا در مشهد : ارورهای یخچال اسنوا مدل 713

ارورE1 و E2

وقتی سنسور محیطی یخچال و یا اتصالات آن دچار مشکل شده باشد ارور E1 ظاهر می‌شود. هرگونه مشکل و اختلال در این سنسور باعث می‌شود که مواد غذایی داخل یخچال منجمد شده یا یخ بزنند. برای جلوگیری از این اتفاق یخچال را از برق بکشید و مواد غذایی فاسدشدنی را خارج کرده و در یخچالی دیگر قرار دهید. اما ارور E2 را زمانی مشاهده می‌کنید که سنسور محیط یخچال و اتصالات سیمی آن مختل شده باشد. برای رفع این ارورها و مشکلات از یک کارشناس تعمیر یخچال اسنوا در مشهد بخواهید که سنسور و اجزای آن را بررسی کند.

ارور E4

این ارور در زمان خرابی سنسور اواپراتور یا قطعی اتصالات آن ظاهر می‌شود. برای بررسی و تعویض سنسور باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

ارور E7

این ارور نشان‌دهنده خرابی کمپرسور و خالی شدن گاز یخچال است. برای رفع این ارور با مراکز تعمیر یخچال اسنوا در مشهد تماس بگیرید.
ارورهای یخچال دو مدل نوفراست270 و 810

ارور F1

وقتی اواپراتور سرد نشود و برودت یخچال ضعیف شده باشد این ارور نمایش داده می‌شود. علت سرد نشدن اواپراتور می‌تواند از نشتی گاز باشد. برای رفع این ارور و مشکل از نمایندگی‌های مجاز تعمیر یخچال اسنوا در مشهد کمک بگیرید.

ارور F2 و F3

ارور F2 نشان می‌دهد که سنسور فریزر خراب شده است در حالی که ارور F3 نشانگر خرابی سنسور دمای محیط یخچال است. در هر صورت برای رفع این ارورها باید سنسورها را عوض کنید.

ارور F4

سنسور اواپراتور یخچال خراب شده است. بهتر است جهت بررسی سنسور و تعویض آن با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید.

ارور F5

این ارور نشان می‌دهد که سنسور اواپراتور فریزر خراب شده است و باید تعویض شود.

ارور F6

وقتی این ارور را روی صفحه نمایشگر مشاهده کردید باید بدانید که سنسور محیط خراب شده است و باید تعمیر یا تعویض شود.

ارور F7 و F8

ارور F7 نشان می‌دهد که فن فریزر خراب شده است در حالی که ارور F8 نسبت به خرابی فن درون یخچال هشدار می‌دهد. برای بررسی این ارورها یخچال خود را از برق بکشید و در صورت آسیب‌دیدگی جدی فن با نمایندگی‌های تعمیر یخچال اسنوا در مشهد تماس بگیرید تا آن را برای شما تعویض کنند.

ارور F9 و FA

وقتی هیتر المنت یخچال دچار مشکل شده باشد این ارورها نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارورها بهتر است المنت اواپراتور یخچال را تعویض کنید.

ارور FB

قطعه آی سی (IC) برد الکترونیک اصلی خراب شده است. برای رفع این ارور تعمیرکار برد الکترونیک اصلی را عوض می‌کند.
تعمیر یخچال اسنوا در مشهد : ارورهای یخچال اسنوا مدل510 و 520

ارور f1

این ارور کمپرسور خراب شده است یا اتصالات کمپرسور قطع شده و در نهایت ممکن است گاز یخچال نشت کرده باشد. برای حل این مشکلات و برطرف کردن ارور با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا تمام این مشکلات را بررسی و برطرف کند.


نمایندگی دوو در مشهد

نمایندگی هیمالیا در مشهد


نمایندگی امرسان در مشهد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “نمایندگی اسنوا در مشهد”

Leave a Reply

Gravatar